Ana Sayfa + Künye 

 
H62 kapsama alanı
 

    mektuplar - izlenimler    
    sayılama=istatistik    
    dB fotoğrafları    
    dB grup odası  (iletişim odası)   
    haber      
    öğrenci sergileri / çalışmaları    

   

    sınav sonuçları       
      ders programı / ödev      
      95-96 NOTLARI (ders notları)     

2016 - 2017 dönemi

2015 - 2016 dönemi

2014 - 2015 dönemi

2013 - 2014 dönemi

2012 -2013 dönemi

2011 - 2012 dönemi
 

2010--2011
Resim (SSA) 3. sınıf Fotoğraf grubu

Resim (SSA) 3. sınıf Heykel grubu

Resim (SSA) 2. sınıf Ftoğraf grubu

Desen 1. sınıf 4. grup

Desen 1. sınıf 5. grup 

Desen 1. sınıf 6. grup 

2009--2010
Resim (SSA) 3. sınıf Fotoğraf grubu

Resim (SSA) 2. sınıf Heykel grubu

Resim (SSA) 2. sınıf Ftoğraf grubu

Desen 1. sınıf 3. grup

Desen 1. sınıf 4. grup 

Desen 1. sınıf 5. grup 

Sorumlular  D e s e n  ve  R e s i m  

2008--2009
Resim (SSA) 3. sınıf Fotoğraf grubu  Emre Bayram, E. Selcen Meşe, Özlem Zeynep Genç, Dilek Eniş, Nurten Tanrıkulu, Fulya Pakarda, Hilal Çağlayan, Özden Şen, Işıl Işık, Pınar Kodaman, Derya Yener
Resim (SSA) 3. sınıf Özgün Baskı grubu  Mehmet Kartal, Didem Sarar, Merve Savran, Uğur Necmettin Öztürk, Hande Aktan, Tuğba Özcan, Yasemin Çekiç, Şükrü Can Çebi, Figen Uzuner, Armağan Güzle, Akın Yalçın, Merve Turan
Resim (SSA) 2. sınıf Ftoğraf grubu Sinan Günaydın, İzzet Eray Kılıçay, Ufuk Ülker, Hüseyin Kocakır, Demet Sarı, Dilberay Köle, Tuna Güngör, Esma Çetin, Zeynep Mente, Muhammet Özdal, Merve Özyılmaz
Desen 1. sınıf 3. grup  Hakan Hançerli, Gülperi Şengün, Ömür Kılınç, Taylan Mintaş, Ahmet Kurt, Gizem Ceren Sönmez, Abdullah Çur, Özlem Akbudak, Ayşe Korkmaz, Yeter Dede, Melisa Tek, Emine Dokumacı, Erkan Akyıldız, Remziye Taşdemir, Emine Gümüşay, Fulya Yüksel, Mari Jogiste (Erasmus prog.)
Desen 1. sınıf 4. grup  Merve Tozanlı, Abdullah Günel, Besen Erge Saka, Şahin Çelikten, Elif Ajdarkosh, Halil Şentürk, Ilgın Beşel, Burcu Yalçınkaya, Gülten Mutlu, Gönül Dikkaya, Hatice Yüksel, Emine Nisa Dinç, Mehmet Şah Kayhan, Berna Menteşe, Gültem Yıldız, Ebru İnan
Sorumlular  D e s e n  Ümit İncel, Hatice Erdoğan, Ebru Arığ, Taner Aksoy, Tuba Yıldız, Beyhan Can, Çetin Yılmaz,
Sorumlular  R e s i m  Selcen Meşe, Filiz Kansu, Çetin Yılmaz, Özden Şen,
A F  Resim
İbrahim Doğan, Hasan Can Erkan, Orhan Murat Terzioğlu,
A F  Desen Orhan Murat Terzioğlu, Esra Kalafat Akkaya, Sevil Aydın

2007--2008
Resim (SSA) 2. sınıf Fotoğraf grubu  Emre Bayram, E. Selcen Meşe, Özlem Zeynep Genç, Dilek Eniş, Nurten Tanrıkulu, Fulya Pakarda, Hilal Çağlayan, Özden Şen, Işıl Işık, Pınar Kodaman, Derya Yener
Resim (SSA) 2. sınıf Özgün Baskı grubu  Mehmet Kartal, Didem Sarar, Merve Savran, Uğur Necmettin Öztürk, Hande Aktan, Tuğba Özcan, Yasemin Çekiç, Şükrü Can Çebi, Figen Uzuner, Armağan Güzle, Akın Yalçın, Merve Turan
Desen 1. sınıf 2. grup  Gülçin Uzun, Şükran Abdioğlu, İzzet Eray Kılıçay, Satılmış Demirbaş, Yasemin Altan, Elif Karabulut, Salih Hoş, Hilal Korkmaz, Nuray Ergindir, Emir Erkan Kocabağlı, Dersim Kılıç, Seher Kahraman, Zeynep Mente, Ayşe Bezenmiş, Muhammet Özdal, Şeyma Nur Amman, Jamil Aliyev
Desen 1. sınıf 3. grup  Burcu Ölekli, Merve Yılmaz, Handan Nimet Kalay, Ufuk Ülker, Fitnat Şirin, Beyhan Can, Merve Aydın, Oya Aydın, Dilberay Köle, Müslüm Şengüler, Nesrin Gönen, Hamide Vural, Doğaç Can Sağırosmanoğlu, Yasemin Yaşar, Kadriye Uzun, Tuba Yıldız
Sorumlular  Çetin Yılmaz, Ercan Vural, Oğuzhan Turhan, Aynur Ezgin

2006-2007
Resim 3. sınıf Grafik  Ayşegül Bebek, Saliha Tosun, Hüseyin Dursun, Esra Şahin, Gülşah Delikanlı, Tayfun Tınmaz, Aynur Ezgin, Beyza Erden, Tuba Pala, Necla Çetin
Resim 3. sınıf Heykel  Mehmet Ertem, Özlem Selçuk, M. Fatih Küçük, Ali Uğraş Metin, Sidar Baki, Uğur Angay
Desen 2. sınıf Resim  Birgül Eser, Ayşegül Çömen, Didem Kabak, Selin Özdemir, Nilgün Erkmen, Aynur Gökoğlu, Hamdiye Cakman, Yıldız Kepceli
Desen 2. sınıf Grafik  Melek Horoz, Serpil Tinci, Gülin Yalçın, Özgül Günel, Gülistan Özer, Tuğba İncirkuş, Sinan Özkök, Ayşegül Ulusoy
Desen 2. sınıf Heykel  Filiz Kansu, Deniz Kurtdere, Okay Özkan, Kıvılcım Harika Seydim, Gülçin Kartal, Berika Köksal, Taner Aksoy, Sebahat Yalvar
Desen 2. sınıf Tekstil  Ayşe Değer, Dilber Karabacak, Çiğdem Çiftçi, Pınar Can, Sevde Şahin, Aydanur Meral, Ayşegül Güngördü, Filik Çoban, Pınar Güngör
Desen 2. sınıf Özgün Baskı  Çağatay Tok, Halit Semisakçı, Ergun Göncüler
Desen 2. sınıf Seramik  Şeyda Şen, Sebahat Özer, Ezgi Doğan, Nurgül Nalbant, Ali Yılmaz, F. Tülay Acar, Ebru Arığ
Desen 2. sınıf En. Tas.  Nevhan Kayaş, Cihan Akın, Elif Karadağ, Bahar Kurt, Oğuzhan Turhan
Desen 2. sınıf Fotoğraf  Sedat Akdoğan, Yasemin Yardibi, Hacı Ahmet Bayraktar, Öznur Şirin, Mesut Terzi, Veysel Çelik, Sibel Kocakaya

2005-2006
Desen 2. sınıf Resim  Derya Karahan, Tuğba Bayram, Ceyda Turan, Didem Diyici, Sabri Çakır, Ali Yılmaz, Arife Mitat, Mahinur Acer
Desen ve Resim 2. sınıf Grafik  Ayşegül Bebek, Saliha Tosun, Hüseyin Dursun, Esra Şahin, Gülşah Delikanlı, Tayfun Tınmaz, Aynur Ezgin, Beyza Erden, Tuba Pala, Necla Çetin
Desen ve Resim 2. sınıf Heykel  Mehmet Ertem, Özlem Selçuk, M. Fatih Küçük, Ali Uğraş Metin, Sidar Baki, Uğur Angay
Desen 2. sınıf Tekstil  Selin Yanar, M. Deniz Dere, Pınar Karabıçak, Meyse Mumcuoğlu, Derya Cengiz, Gökçe Çaha
Desen 2. sınıf Özgün Baskı  Erdem İlker, Hasan Duman, Ebru Hoş, Mehmet D. Fergöğce, Gülşah Erkan, Hatice Panız, Seda Yalçın
Desen 2. sınıf Seramik  Hatice Erdoğan, Halide Kopuzlu, Pelin Tüz, Gözde Büyükbekir, Emin Balıkçı, Zeynep Yiğit, İlhan Karabulut
Desen 2. sınıf En. Tas.  Gülnaz Kulen, Ahmet Doksanbeşoğlu, Abdulhamit Aydın, Erhan Balıkçı, Ayşegül Düşek
Desen ve Resim(1.dönem) 2. sınıf Fotoğraf  Çetin Toğaç, Uğur Küçükkaya, Deniz İlker Kuruoğlu, İhsan Turan, Belgin Yaman, Gökhan Özdemir, Satiye Işık
yatay geçiş Derya Bozkurt, Aysun Kale, Sibel Boğa

2004-2005
Desen 2. sınıf Resim  Saniye Aslan, Özge Papakçı, Filiz Uzun, Selma Karataş, Hümeyra Özaşan, Miranşah Salur, Tahir Temel, Fatma Yıldırım, Azime Bülbül, Selvi Ünver
Desen 2. sınıf Grafik  Eren Dedeleroğlu, Seçil Gültekin, Fatma Karaoğlu, Ayşenur Küçük, İsmail Kurt, Serhat Örter, Cihan Ünal, Mehmet Özcan
Desen 2. sınıf Heykel  Mesut Tırınk, Suat Öğüt, Hacer Yılmaz, Alpay Aksayar, Zeynep Cin, Mehmet Dağ, Ümmülü Ergezer
Desen 2. sınıf Tekstil  Yasemin Baran, Zuhal Emek, Hande Oral, Erdem Sarıyer, Elif Kösen
Desen 2. sınıf Özgün Baskı  Nergiz Karaağaçlı, Aslı Dilara Kızıldağ, Selma Kuru, Ercan Vural, Esra Gümüşalan, Nagihan Güney, Nilgün Parlas, Alev Aysun Kalay
Desen 2. sınıf Seramik  Begüm Başaran, Zehra Dinç, Serap Sarımaden, Hatice Yeşilçimen, Ümit İncel
Desen 2. sınıf En. Tas.  Sibel Selçuk, Aysun Sevinç, İpek Silahşör, Deniz Uzunoğlu, Ferhan Günal
Desen 2. sınıf Fotoğraf  Zahide Çanaklı, Ömer Erdamar, Ferdi Öz, Berna Yıldırım, Selcen Dağ, Aslı Kaya, Eda Kum
sorumlular

2003-2004
Desen 2. sınıf R1  İnci Bulut, Fatma Şengül Yavuzoğuz, Nazlı Atıcı, Fatma Gülpınar, Melisa Yılmaz, Sibel Akdağ, Sibel Turhan, Şükran Şafak, Seviye Erman
Desen 2. sınıf R2  Duygu Kızıldemir, Bedri Alper, Nagihan Özkarabekir, Burcu Pehlivan, Aysun Kısaoğulları, Gökçe Yavaş, Nurhayat Akın/Aktaş, Nilüfer Dönmez, Nilüfer Varol
Desen 2. sınıf Grafik  Ömer Kapukaya, Seçil İlgün, Volkan Akmeşe, Fatih Budak, Yeşim Çoşkun, Zekiye Aslıhan Kuşoğlu, Güllü Şenol, Nurcan Şahintekin
Desen 2. sınıf Heykel  Gülay Köz, Aslı Bircan, Mesut Erzincanlı, Figen Girgin, Adnan Arzuman, Esra Erdoğan, Nermin Kahraman, Seclan Göçer
Desen 2. sınıf Tekstil  Aslı Tuncay, Yelda Şayan Demirel, Esra Çaytaşı, Elif Çil, Ebru Uyar, Sevda Mutlu, Saadet İnan
Desen 2. sınıf Özgün Baskı  Serap Çobanlar, Müzeyyen Tezel, Ahmet Ercan Dolgun, Bekir Bolat, Emine İpek, Soner San, Türkan Pelit, Nalan Kalem
Desen 2. sınıf Seramik  Ömer Göker, Tuğba Yanık, Nazlı Karsan, Rabia Leyla b.
Desen 2. sınıf Gel. El. Sanat.  Arzu Arabacı, Çetin Yılmaz, Ezgi Tekin, Aslı Sırma
Desen 2. sınıf En. Tas.  Dilek Sarısaç, Elif Erol, Pınar Parlak, Müberra Bülbül, Nilgün Kara, Nil Yurdaeş, Zuhal Has, Elif Kızıltaş
Desen 2. sınıf Fotoğraf  Dilek Taş, Sibel Safetoğlu, Senem Sinem, Aslı Korur, S. Gülçin Karlı, Ahmet Ukşal, Yunus Can, Emel Şişman, Güneş Bıyıklı, Emin Önel
 

2002-2003
Desen 2. sınıf R1  Mine Yıldızlı, Serap Emine Gürdamar, Ayşegül Bisen Tatlıdede, Aysun Altay, Hakan Efe, Buket Serdar, Nur Koçhan, Songül Avşar, Fatma Nuray Cengiz, Öznur Taştekinoğlu, Filiz Cuncur, Seçil Şahinbaş, Nurgül Demir, Mehmet Öğüt
Desen 2. sınıf R3  Begüm Mütevellioğlu, Hatice Ateş, Dilek Aşkın, Elif Özdemir, Faruk Çankaya, Miray Konurtay, Hera Manuyan, Erdem Yüksel, Emel Günlüer, Ayşen Antaş
Desen 2. sınıf Grafik  Deniz Çelikten, Mustafa Atasoy, Güldoğan Şahin, Ayşin Sal, Neslihan Özkılıç, Fisun Türköz, Müge Saydam, Yasin Sandık, Hasan İldem, Nilgün Şahin, Aslı Ala
Desen 2. sınıf Heykel  Fatma Bağlı, Tuğba Çİftçioğlu, Fatma Özkan, Sibel Sancaklı, Ayşe Yüce, Esra Coşkun, Nesrin Pekçakar, Nursel İlhan, Aysun Geçeren, Sibel Dinçel, Semih Balcı, Çiğdem Öztürk
Desen 2. sınıf Tekstil  Gönül Bektaş, Nurcan Tuncel, Nilüfer Aver, Nilüfer İnandıklı, Dilek Uygun, İlker Bilgi, Arzu Öztürk, Nuray Beyaz, Esra Aycan, Göknur Erden, Elif Koç
Desen 2. sınıf Özgün Baskı  Şule Derel, Taç Demirci, İnci Ekici, Rüken Karahan, Sevim Şahin, Berna Sapaz, Zeynep Ünlü, Hülya Argun, Çiğdem Kıran, Nurhan Avcı, Sami Esmer
Desen 2. sınıf Seramik  Elif Buğday, İlknur Günali, Öznur Karakaş, Fatma Çaylak, Şenol Yaman, Aslı Acıyan, Ahmet İpek, İlker Öngürsür, Mehmet Dağlar, Mehmet Genç, Mehmet Erman Eriş
Desen 2. sınıf Gel. El. Sanat.  Ramazan Şahin, Nihal Karaahmetoğlu, Pelin Kırmızıgül, Emrah Tunaboylu, Çiğdem Yıldırım, Kadir Yardımcı, Deniz Alpay, Murat Düzenli, Gülsüm Kurumehmetoğlu, Nursen Efendioğlu
Desen 2. sınıf En. Tas.  Ahmet Çakı, Aynil Sedefoğlu, Gülçin Yener, Sinem Durmuşoğlu, Tuba Büyükbaki, Şencan Şansel, İsmet Baylassın, Dilek Ercan
Desen 2. sınıf Fotoğraf  Elvan Eyüboğlu, Müge Karacabey, Özlem Taş, Adil Bilhan Altay, Emel Eryaman, Gülay Polat, Arzu Al, Belgin Burmacı, Deniz Şahin, Sinejan Kılıç, Selin Kandemir

2001-2002
Desen ve Resim Teknikleri 2. sınıf  R1   Ayşe Makar, Seval Çağlayan, Yasemin Korkmaz, Öznur Sipahioğlu, Gönül Güneş, Nuran Apaydın, T. Demet Baloğlu, Zehra Sargın, Deniz Atar, Nuray Erdoğan, Demet Altay, Belgin Atalay
Desen 2. sınıf  R2  S. Eray Kavaklıoğlu, Ümit Güngör, Birsen Öztürk, Ayşe Gürül, Hasan Çevik, Birgül Akbaba, Özlem Güngör, H. Özden Özdemir, Adviye Akça, Mustafa Ezel, Gülnur Beşer.
Desen ve Resim Teknikleri 2. sınıf  Grafik  Gülnur Bulut, Muhsin Bulut, Çiğdem Aslan, Esra Karaçoban, Pınar Karlı, Sevil Güler, Senem Öztürk, Ebru Şendeniz, Aslı Filiz Gülay, Gülden Aslan, N. Hande Bileci, Ender Beytekin, N. Selen Parlak, Musa Yerkan.
Desen ve Resim Teknikleri 2. sınıf  Özgün Baskı   Zeynep Balkız, Selda Vurdu, Pınar Avşar, Canan Dağ, Ülkü Erdem, Pınar Çiçekli, Abdulmuttalip Çağlar, Emre Temel, Göksu Helvacıoğlu, Müfit Selçuk, Burcu Piliçer.
Desen ve Resim Teknikleri 2. sınıf  Tekstil   S. Ebru Sır, Sevil Erdem, Yasemin Çiftçi Ünlütürk, Sibel Kırbacı, Özlem Tok, F. Müge Hızal, İlknur Konuk, Sevgi Bahti, Miray Yalçınkayalar, Ayşe Özer, H. Selçuk Arslan
Desen 2. sınıf  En.Tas.   Serdal Arslan, Nur Harputlu, Ömer Kaptanoğlu, Emre Koç, A. Şeyda Soydamal, Yeliz Çetin, Funda Meriç, Sanem Keskin, Gülay Yalçın, Filiz Yılmaz, Özge Doğanay, Bahar Ağçiçek.

2000-2001
Desen ve Resim Teknikleri 2. sınıf  R1   Çigdem Gürcan, Volkan Yalazay, Ayfer Kaya, Tuğba Afşar, Semiha Yalçin, Necliye Hacıaliş, Tuğba Aydemir, Ayşe Gürçay, Necmi Gürbüz, Gülbahar Doğan, Firdes Kaplan, Eda Özlem Sipahioğlu.
Desen ve Resim Teknikleri 2. sınıf  R2  Nidan Erpınar, Nesrin Işıklı, Şöhret Üçerli, Hamdi İlker Aslaner, Fidan Güneş, Nilüfer Topal, Ebru Dağdelen, Sonnur Tuncer, Tuğba Yüksel, Işıl İdemen, Zeynep İlknur Kala, Özlem Öz.
Desen ve Resim Teknikleri 2. sınıf  R3  Mine Kılıç, Hewal Tonger, Ayla Bener, Fadime Bozbulut, Leman Koç, Mürvet Sever, Filiz Çınar, Ayşegül Alaçayır, Funda Bostancı, Gülüzar Kemaoğlu, Esra Çabukcan, Evren S. Baytöre
Desen 2. sınıf  Tekstil  Ayşegül Kasacı, Gülçin Gül, Şeyma Yılmaz, Günseli Güngördü, Fatma Beyazal, Yasemin Yazıcı, Rıdvan Özdengülsün, Senem Bostancı, Zerrin Üstündağ, Nazan Koç, Burcu Açıkalın, Nevra Karaca, Aynur Akyıldız.
Desen 2. sınıf  Heykel  Oya Taş, Güllü Yüksel, Kalpten Dönmez, Sevil Hacıbektaşoğlu, Selma Eroğlu, Beksultan Oğuz, Tülin Çabuk, Nur Şahin, Eşe Benli, Beyhan Orkun, Blgiseven Vurdu, Ali Bali, Yasemin Akçaoğlu

 1999-2000
Desen 1. sınıf  4. grp   Mine Kılıç, Oya Taş, Alev Yıldırım, Leman Koç, Sevil Hacıbektaşoğlu, Emine Bora, Ali Varol Tekkoç, Hilal Öztaş, Yasemin Yazıcı, Filiz Çınar, Tuğba Yüksel, Yasemin Güngör, Nur Şahin, Eşe Benli, Kadriye Işıl İdemen;
Desen.3. sınıf RR1  Tuna Karslı, Sevda Dağdeviren, Yosun İşcen, Yeliz Tarı, Cevahir Ayma, Emre Erdem, Işıl Aydın, Ozan Türkkan, Emre Emektar, Yeşim Savaş, Hatice Tatlıcıoğlu, Nihal Mumcu, Fatma Demir;
Desen 3. sınıf RR2  Okşan Hantal, Şener Çevgen, Sedef Taylan, Filiz Ermiş, Derya Çoban, Ceyda Erinç, Funda Acar, Seçil Özkan, Nurgül Kaltakçı, H. Yeliz Yıldız, Oya Çeltikçi, Yazgül Özel,;
Desen 3.sınıf RR3  P.Cansu Başpınar, Sevcan Esen, Başak Özcan , İpek Betni, Canan Aksoy, Nesrin Taşan , Deniz Bayav , Filiz Kara, Tülin Şahin, Özge Kıyıcı, Şengül Seyrek
Desen 3.sınıf RT   Evrim Karakoç, Berna Şahin, Simge Namazcı, Hülya Gümüş, Arzu Alpay, Serpil Karakaya, Ayça Rami, N.Saraç Ablak, Nurgül Akpınar, Alev Yerlikaya, Sebahat Arslan, İlknur Önceler;                           
Desen 3.sınıf Rİ   Nursel Çubuk, Cenk Tevetoğlu, Emin Sevim. 



1998-1999
Desen 3. sınıf  RR1 Yeşim Meral, Hande Yılancıoğlu, Semra Bulut, Nilüfer Aktaş, Raciye Sülün, Feraye Bakan, Füsun Karamehmetoğlu, Leman Bilgin, Perihan Yüksel, Bilgen Bilgin, Tülin Kıvrak, Ulaş Durgun, Alp Dikbaş;
Desen 3. sınıf  RR2 Halil Bayram, Sibel Paksoy, Sevgiye Doğan, Funda Karatop, Burçak Gürdal, Fidan Arı, Nilgün Şahin, Özgür Yener, Sezin Yeşildal, Burçak Cansu, Reyhan Kundakçı, Zuhal Bakan, Serpil Yazman, Serdar Yılmaz, Gökhan Barın;
Desen 3.sınıf  RR3 Belkıs Çiftçi, Deniz Sözdinleyen, Kader Erbay, Tülay Günaydın, Nur Özgür, Mehmet Yılmaz,Gülşah Özbek, Nurgün Çıkman, Banu Başak Bal, Burcu Çizer, Nursel Tekin, Eylem Doğan, Hatice Delibalcı, Rana Göy, Şenay Ağdede;
Desen 3.sınıf RT Yeliz Akardaş, Cansu Canbay, Nuray Yaylacı, Aysun Bağdatlı, Yasemin Tehçi, Sinem Akşahin, Çiğdem Oktareşkara, Sema Kibar, Elem Tanrısever, Nilhan Yiğit.

1997-1998
Desen 3. sınıf  RG2  Leyla Bal, İnci  Turgut, Serap Güler, Hatice Özdemir, Rahşan Erbil, Havva Güneysu, Esra Funda Altıntaş, Volkan Acar, Gülşah Özkök;
Desen RG3   Nihal Kılıç, Feriha Pehlivan, Özlem Duman, Gökhan Gümülcine, Yasemin Büyükölmez, Yunus Uslu, Mehtap Gökay, M.Gamze Duru, Deniz Demiryılmaz, Ali Rıza Özkale;
Desen 3.sınıf  RT  Zühre Bal, Çiğdem Berber, Seda Öztürk, Elif Boylu, Şeyda Seper, Emine Turan, Aynur Tukan, Sema Çiftçi, Aslıhan Tunalı, Yeşim Erenkul;
Desen 3.sınıf  RS  Esra  Deniz, Aylin Altıaylık, Z.Kıvanç Ersoy, Onur Yurttaş, Füsun Önay, Şengül Aksoy;
Desen 3.sınıf RH  Ercan Metin, Ömer Çokbilik, Erkan Doğan, Murat Terzioğlu, Saldıray Özbek, Seda Yaman;



1996-1997
Desen 3.sınıf  Rİ  Gamze Ünver, Reşat Düzen, Sabire Koyunoğlu, Meryem Kul
Desen 3.sınıf  RG3  Yasemin Altay, Defne Şehitoğlu, Afet Kasarcı, Burak Ravanoğlu, Şermin Telli, Gürçay Alkan, Mithat Özdamar, Tuğba Tonba, Taşkın Kantürer, Uğur Demirbaş, Esra Önay, Nurullah Atalay;
Desen-Resim 2.sınıf 5. grup  Bahar Coşkun, Gökhan Gümülcine, Merih Zeliha Hartlap,Yasemin Büyükölmez, Müge Samurkaş, Ebru Sarı, Yunus Uslu, Mehtap Gökay, M.Gamze Duru, Nilüfer Ceylan,Ali Rıza Özkale,Deniz Demiryılmaz;



1995-1996
Desen 2. sınıf 8. grup  Şermin Telli, Gürçay Alkan, Ahval Ateş, Mithat Özdamar, Seda Yaman, Özlem Dağgeçen, Hülya Özçelik, Tuğba Tonba, Taşkın Kantürer, Sabahat Gülin Yazar, Kader Akçay, Sabire Koyunoğlu, Gülsüm Yüksel;
Desen 1. sınıf 7. grup  Volkan Acar, Gülşah Özkök, Yeliz Koçtürk, A.Merve Alpat, Aslıhan Tunalı, Bilgi Polat, Derya Ökdem, Esra Altıntaş, Diler Arslan, Feyza Eroğlu, Salim Koç;